Bize Ulaşın

Hakkımızda

Hakkımızda

Isıtma soğutma sistemlerinin arasında başarılı olarak ilk sıralarda yer alan profesyonel klima servisi portföyümüz siz değerli klima tüketicilerimiz sayesinde başarı merdivenlerini tırmanmaktadır.

Hiç bir marka ve model ayrımı yapmadan tüketicilerine her türlü klima bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bünyemizde çalışan klima teknisyenlerimiz ile kullanıcılarımıza bir ilk yaşatarak sorunsuz yaz ve kış sezonu geçirmesini sağlıyoruz.

12 Yıllık Tecrübe

Teknik servis alanında tecrübe edinmiş uzman ekip.

6 GÜN Teknik Destek

Firmamız Pazartesiden -Cumartesiye servis hizmeti vermektedir.

%100 Orjinal Yedek Parça

Yedek parçalarımız tamamı orijinal olup garantilidir.

Yerinde ve Hızlı Tamir

Cihazlarınızı orijinal yedek parça garantisi ile yerinde tamir ediyoruz.

Piyasada faiş fiyatlar ile klima desteği veren firmalara aldanıp güveninizi kaybetmeyin. Doğru bir klima servis seçimi yapmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerde cazip fiyatlar uygulayarak klima tüketicilerine uzun ömürlü bir klima cihazına sahip olmasını sağlamaktadır. Kuruluşumuz yılların vermiş olduğu tecrübeler ile bugünlere gelmekte ve büyük başarılara imza atmaktadır.Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet sağmakta ve sorunlarınıza anında çözüm bulmaktadır.

Acil servis ihtiyaçlarınızda ise nöbetçi ekiplerimiz ile günün her saatinde klima sorunlarınızı çözüm üretmekteyiz.

Çalışma prensiplerimiz ise; alanında uzman teknisyenler ile hizmet sağlamak,işinde eğitimli personeller ile destek vermek,kılık kıyafet temizliğine özen göstermek, orijinal yedek parça kullanımı yapmak,bir yıl garanti kapsamı sağlamak,yerinde çözüm üretmek ve işinin her daim arkasında durmak.Klima konusunda uzmanlık arıyor iseniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bir telefon yardımı ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

2000 yılından bu yana klima bakım konusunda uzmanlaşmış firmamız tüketicilerininde bütçesini düşünerek her yıl düzenli olarak periyodik klima bakım kampanyası oluşturmaktadır.

Üstelik sadece bakım kampanyasıyla kalmayıp firmamızdan destek alan tüm klima tüketicilerimize klima aksesuarı da hediye edilmektedir. Amacımız sadece klima kullanan tüketicilerimize hizmet sağlayıp servis bedelini alıp gitmek değil müşterimizin güvenini de ön planda tutmaktır.Bölgeniz bizlere her ne kadar uzak olursa olsun,Aydın’ın tüm ilçelerinde oluşan mobil ekiplerimiz sayesinde sizlerin daima yakınınızdayız.

Samimiyet,öz güven,başarılı iş sonucu,profesyonel destek bizim işimiz.

Teknik Servis Talebi